Back to top

Nasz Personel

lek. med. Krzysztof Rzepka
specjalista położnictwa i ginekologii

Studia medyczna ukończone w 1984 w PAM w Szczecinie. W 1989 pierwszy stopień specjalizacji, a w 1995 drugi stopień specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Praca w szpitalu w Sulechowie 1984 r. Początkowo jako asystent, następnie zastępca ordynatora, dyrektor SPZOZ w Sulechowie, z-ca dyrektora ds. medycznych, a od 2003r. ordynator oddziału ginekologiczno położniczego. W trakcie swojej pracy zawodowej brałem udział w wielu kursach i konferencjach, zarówno w Polsce jak i za granicami. Ukończyłem studia podyplomowe z zarządzania placówkami służbami zdrowia, oraz jestem specjalistą w zakresie zdrowia publicznego. Jestem współautorem trzech publikacji z dziedziny poł.-gin. Chcę nadal przekazywać pacjentkom swoje doświadczenie zawodowe w położnictwie, ginekologii i ginekologii estetycznej.


dr n. med. Tomasz Korbelak


spec. położnictwa i ginekologii

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2004 roku rozpocząłem pracę w oddziale ginekologiczno – położniczym w Sulechowie uzyskując tytuł specjalisty w ginekologii i położnictwie w 2010 roku. W trakcie trwania specjalizacji prowadziłem również badania dotyczące dopplerowskich przepływów naczyniowych u ciężarnych pacjentek. Zaowocowały one powstaniem pracy doktorskiej pt. „Predykcja zaburzeń czynności serca płodu w czasie porodu oraz nieprawidłowego stanu noworodka w oparciu o zastosowanie wskaźnika hipoksji”, której obrona miała miejsce w 2010 roku. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie badań ultrasonograficznych biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jestem także autorem artykułów opublikowanych w renomowanych czasopismach ginekologiczno – położniczych.
W obszarze mojej działalności operacyjnej znajdują się ginekologiczne zabiegi operacyjne poparte certyfikatami umiejętności uzyskanymi w renomowanych klinikach ginekologii operacyjnej, w szczególności korekcja obniżenia narządu rodnego przy pomocy polipropylenowych siatek protezujących zarówno cztero – jak i sześcioramiennych oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Zajmuję się również zabiegami endoskopowymi takimi jak histeroskopia i laparoskopia. W prywatnej praktyce zajmuję się leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką ultrasonograficzną.
Bycie lekarzem jest moją życiową pasją i jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Pomimo, że medycyna pochłania większą część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję i przyjemność, a niesienie pomocy jest dla mnie najwyższą wartością.


dr n. med. Jakub Rzepka
spec. położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007). Obecnie pracuje jako asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpitala Bielańskiego w Warszawie, w Szpitalu Specjalistycznym ‘Inflancka’ w Warszawie oraz w Klinice Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. W 2011 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu uroginekologii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu w Heidelbergu. Członek licznych stowarzyszeń lekarskich w kraju i zagranicą. Autor i współautor licznych publikacji w zakresie ginekologii i ginekologii onkologicznej. Odbył liczne szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu ginekologii operacyjnej i ginekologii onkologicznej.Specjalizuje się w wykorzystaniu technik małoinwazyjnych w diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych. Jego ambicją jest oferowanie pacjentkom pomocy zgodnej z najnowszymi doniesieniami i trendami ginekologii. Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych. Jest certyfikowanym kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract (2012), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych w kraju i za granicą. Dużo zainteresowania poświęca zagadnieniom poprawy jakości życia seksualnego kobiet dojrzałych, zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem problemów nietrzymania moczu oraz leczeniem poporodowych zmian krocza i pochwy oraz nieprawidłowości w obszarach warg sromowych. W Specjalistycznej Praktyce Lekaskiej doktora Rzepki opiekuję się pacjentkami korzystającymi z zabiegów Ginekologii Estetycznej.


lek. Aleksandra Rzepka


lekarz medycyny estetycznej


lek. stom. Elżbieta Rzepka


manager zespołu i asystentka


lek. Justyna Kuczkowska
ginekolog

Specjalizuje się w ginekologii i położnictwie, obecnie pracuje jako rezydent na oddziale położniczo-ginekologicznym w szpitalu w Sulechowie.


mgr. Iwona Kownacka


położna


Emilia Sójka
asystentka i rejestratorka medyczna


Anna Jankiewicz
asystentka i rejestratorka medyczna